Úvodní strana » Ubytování » Hodnocení

Hodnocení

jarní kola (květen)- rodiny z brněnska

Bezvadná chata. S bandou to bylo ok,jen jsme se trošku dohádali o pokoje hned na začátku. Je v nich velký rozdíl a to mezi apartmány v podkroví a pokoji standart. Měli jsme však celou chatu jen pro nás,tak jsme se s tím poprali. Děkujeme,přijedeme zase.

---------------------------------------------------------------------

13.4.-16.4.2017

Jelikož jsme parta opilců,kteří vyrazili od rodin pořádně zakalit,tak jsme si pronajali celou chatu a bylo ty boží. Jen ten binec po nás byl asi větší,ale jinak chata super. Doporučuji všem. Personal tam skoro nebyl neb nebyl důvod,tepllo,voda vše jak má být. Jen nám došlo vsobotu pivo.....ale jo. Dobrý:-) 

Vyjádření provozovatele chaty: Máte zcela pravdu,to nebyl po vás binec,ale ....uklidili jsme po vás vše.   Jsme rádi,že se vám u nás líbilo.   

 

16.3.-19.3.2017

Bombastické lyžování. Ranní sluníčko,parádní. Tady se blížíme Alpám,naštěstí ne zatím cenou neb ubytko bylo super(pokpoje standart,sociál na patře,ale v poho). Nemám co by jsme dodal.

Bohuš,Haviřov

----------------------------------------------------------------

20.2.-26.2. 2017

Byli jsem na pokojích standart,jsme skromnější,takže wc  a sprchy na patře nám nevadili,mimo to bylo denně čisté. Společná kuchyňky byla dostatečně vybavena,jen mi tam chyběl větší hrnec na špagety,ale jinak vše ok,včetně myčky na nádobí,kterou doma nemáme.Poměr cena a kvalita pro nás dobrý.

Jana a Petr Mléční,Hradec Králové

-----------------------------------------------------------------

10.2.-12.2.2017

Ubytovánín v apartmánech nemělo chybu. Vše fungovalo,ale někdo před námi ukradl ze stěny TV !! Nechápu ty lidi..... Jinak klid a pohoda a doporučuji.

Chlapi z Olomouca :-):-) Přijedeme zase!! a ve větším počtu,tak se těšte :-)

-----------------------------------------------------------------

2.3.2017 (pobyt 24.-26.2.2017)

Lyžování super. Pokoje čisté, ochotný personál, který mi vždy vyšel vstříc.Ještě jednou děkuji, všem doporučuji.


8.2.2017 (pobyt 3.-5.2.2017)

Ubytování v pěkném a čistém apartmánu s dětmi. Pěkná příroda, možnost výletů, super lyžovačka kousek od chaty. Doporučuji zvětšit parkovací plochu.


31.1.2017 (pobyt 27.1.-29.1.2017)

Cítila jsem se zde velmi dobře. Domácí atmosféra, velmi přátelský přístup, příjemný personál. Wifi bez problémů, pěkný pokoj a dostačující kuchyňka. Za mě naprostá spokojenost. Jako velké plus vidím v možnost stravování ve vedlejší chatě Edison.


Děkujeme za pěkné ubytování, jeli jsme hlavně lyžovat, což se nám na štěstí splnilo. Ale chci zhodnotit i ubytování, aby ostatní věděli, zda ano či ne. A Chata Marion Ano - pokojíky pěkné, uklizené, dostatečně vybavené, žádný 5ti hvězdičkový hotel, ale to mně se právě líbí. Na svah kousek, i procházky se zde dají podniknout. Děkujeme, že jsme mohli využít i restauraci a saunu chaty Edison.

Asi zase přijedeme.

Světlá, Třebíč (leden 2016)

 

Byli jsme na Chatě v prosinci, mysleli jsme, že již bude sníh a my tak budeme celé dny lyžovat. No ale příroda nám nepřála. Hledali jsme náhradní program, místní pracovníci nám poradili, takže jsme využili saunu a různé hry, společenskou místnost a byla pohoda. Děti lítaly venku, je tu opravdu dost prostoru. Jídlo se taky dalo, souhlas - žádný Hilton, ale celkem jsme si pochutnali.

Chata se dá doporučit.

Vránovi, Boskovice (prosinec 2015)

 

Žádný Hilton, trochu nám chyběl větší a luxusnější výběr z jídel na Chatě Edison, bylo to takové domácí vaření. Ale hlad jsme na štěstí neměli, to by mi opravdu vadilo. Obsluha průměrná, stejně jako vybavení, ale čisto. Takže celkem fajn ubytování. Popis na netu souhlasí se skutečností.

Žitný, Hlinsko (prosinec 2015)

 

Mysleli jsme, že budeme zklamaní, když se ubytování jmenuje Chata, ale byli jsme mile překvapeni. Čisto, ticho a skvělé venkovní posezení, máme rádi atmosféru u ohně a tak jsme byli naprosto spokojeni. 

Děkujeme.

Strakovi, Letovice (listopad 2015)

 

Souhlasím, taky jsme byli na Chatě Marion a nic nám nechybělo. Na Chatě Edison jsme využili saunu, abychomse v podzimních dnech ohřáli. Vybavenost dostačující, jen si asi příště připlatíme polopenzi, abychom nemuseli vařit.

Díky a třeba zase někdy...

Čechovi, Olomouc (říjen 2015)

 

Pro svou dovolenou jsme si vybrali Chatu Marion a rozhodně nelitujeme. Ubytování čisté, novější a kuchyňky dostatečně zařízené, takže pohoda. Společná místnost taky dostačující, strávili jsme v ní deštivé dny.

Takže děkujeme.

Rodina Pokorná, Ústí nad Orlicí (říjen 2015)

 

 

DLE VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ JE BOHUŽEL CHATA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

TĚŠÍME SE NA VÁS SNAD JIŽ BRZY!

tree-779827_1920.jpg


Sudové wellness

IMG_20190109_114304.jpg

Pro rezervaci využijte:

Telefon: 778 067 167
Email: chata.marion@gmail.com

Náš rezervační formulář


CERTIFIKÁT KVALITY NA ROK 2021

https://www.hotel.cz/certifikat-kvality/chata-marion


 

 

Nejaktuálnější novinky a akce do Vašeho emailu:

Pole označená * jsou povinná.

facebook-1799690_1280.png