Úvodní strana » Ubytování » Napsali o nás

Napsali o nás

Užijte si rodinnou dovolenou v chatě Marion

Jeseníky jsou známé svou malebnou přírodou a sjíždí se sem turisté z celé republiky. Není divu, v létě tato destinace nabízí obrovské množství turistických tras, cyklovýlety, či pěší krátké výlety, v zimě naopak vyžití na sjezdovkách, či běžkařské trasy. Pokud si chcete užít rodinnou dovolenou za přijatelnou cenu, měli byste se podívat na chatu Marion, která leží v blízkosti lesa a poskytuje perfektní prostor pro případ, že si chcete odpočinout.

Vlastním pánem

K dispozici jsou čtyři apartmány, ve kterých si nemusíte ukrajovat nic z komfortu, na který jste zvyklí. Jsou totiž vybaveny kuchyňkou a sociálním zařízením. Ráno se budete probouzet do klidného prostředí uprostřed krásné přírody a je jen na vás v kolik hodin si připravíte snídani. Dva apartmány jsou vybaveny čtyřmi lůžky, jeden apartmán je třílůžkový a jeden dokonce šestilůžkový. Tím ale nabídka Marionu nekončí. K dispozici jsou také jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje standard s možností využití společné kuchyňky. Pokud přece jen zatoužíte po výtečné kuchyni, kterou nepřipravujete sami, můžete navštívit blízkou chatu Edison a využít její pohostinnosti.

Dokonalé vyžití

Vyžití v blízkosti chaty poskytují v létě cyklostezky a zejména spletitá síť turistických tras. Okolí je vhodné také pro krátké výlety s dětmi. V zimě naopak můžete vyrazit na běžkařské trasy nebo navštívit některé z blízkých lyžařských středisek a zařádit si na sněhu. Děti se většinou vyřádí v přírodě, ale mohou se unavit také na dětském hřišti s kolotočem, pískovištěm a trampolínou.

Dovolená v Jeseníkách pro všechny

Odpočinek si zaslouží každý z nás a je jen na nás, kde si chvíle volna a relax užijeme. Chata Marion splňuje přání všech, kteří jsou rádi svými pány a vyznávají odpočinek v přírodě, či aktivní dovolené. Nespokojte se s málem a podívejte se na nabídku hotelu na stránkách www.marionjeseniky.cz.

DLE VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ JE BOHUŽEL CHATA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

TĚŠÍME SE NA VÁS SNAD JIŽ BRZY!

tree-779827_1920.jpg


Sudové wellness

IMG_20190109_114304.jpg

Pro rezervaci využijte:

Telefon: 778 067 167
Email: chata.marion@gmail.com

Náš rezervační formulář


CERTIFIKÁT KVALITY NA ROK 2021

https://www.hotel.cz/certifikat-kvality/chata-marion


 

 

Nejaktuálnější novinky a akce do Vašeho emailu:

Pole označená * jsou povinná.

facebook-1799690_1280.png